O firmie

Producent części do maszyn rolniczych

 

P.P.H.U.T. ROLMUS Mieczysław Szymkowiak rozpoczęło swoją działalność w 1989 roku i jest producentem części do maszyn rolniczych różnych typów.

 

 

W ofercie firmy znajduje się ponad 2000 podzespołów i części do maszyn rolniczych: kombajnów zbożowych, ziemniaczanych, buraczanych, cukrowych, rozrzutników obornika, kosiarek rotacyjnych, ciągników i wielu innych maszyn rolniczych zarówno polskich jak i produkcji zachodniej. Co roku zwiększamy asortyment części do maszyn.

 

Celem przedsiębiorstwa jest produkcja wyrobów o najwyższej jakości. W firmie zatrudniani są wykwalifikowani pracownicy, poza tym kładziony jest duży nacisk na szkolenia pracowników. Jakość produkowanych części do maszyn jest sprawdzana na każdym etapie produkcji. Od 2008 roku posiadamy certyfikat jakości ISO, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni, że dostarczane przez nas części są wysokiej jakości.

 

ROLMUS produkuje przede wszystkim części zamienne do maszyn rolniczych. Poza tym świadczy także usługi obróbki skrawaniem. Bogaty park maszynowy pozwala na produkcję także nietypowych wyrobów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą części do maszyn oraz usług obróbki skrawaniem i nawiązania z nami współpracy.

 Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego naszą firmę

 

 

 

 

Katalog
produktów


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą części zamiennych do maszyn rolniczych...
Aktualności


więcej
30 lat doświadczenia

Jako producent części do maszyn rolniczych wiemy, jak ważne jest dokładne poznanie specyfiki konkretnych urządzeń. Czerpiąc z naszego, sięgającego 1989 roku doświadczenia, możemy zaproponować wyroby dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Najwyższa jakość czyli części na lata

Bezawaryjność to sprawa kluczowa dla ludzi, którzy wykorzystują na co dzień maszyny rolnicze. To dlatego kładziemy szczególny nacisk na jakość oferowanych przez nas części maszyn rolniczych.
Wybieraj spośród 2000 podzespołów

Znamy specyfikę branży rolnej, każdego dnia rozmawiamy z klientami o tym, co zrobić, żeby ich praca przebiegała sprawniej, efektywniej, lepiej. To dlatego w naszej ofercie znaleźć można ponad 2000 części do maszyn rolniczych.