Usługi

 

Firma ROLMUS specjalizuje się w wszelkiego typu pracach obróbki skrawaniem. Przede wszystkim wykonujemy części do maszyn rolniczych. Świadczymy również usługi obróbki skrawaniem.Dzięki sprawnemu zarządzaniu produkcją i przestrzeganiu wysokich norm jakościowych oferujemy usługi najwyższej jakości, spełniające europejskie standardy.

 

Usługi obróbki mechanicznej : toczenie, frezowanie, szlifowanie, wiercenie

 

Do dyspozycji klienta mamy dobrze wyposażony park maszynowy, pozwalający na kompleksowe usługi dla klientów. Jesteśmy otwarci na inne potrzeby naszych klientów, związane z produkcją i obróbką elementów urządzeń mechanicznych dla rolnictwa oraz innych gałęzi przemysłu.

 

 

 

 

Katalog
produktów


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą części zamiennych do maszyn rolniczych...
Aktualności


więcej
30 lat doświadczenia

Jako producent części do maszyn rolniczych wiemy, jak ważne jest dokładne poznanie specyfiki konkretnych urządzeń. Czerpiąc z naszego, sięgającego 1989 roku doświadczenia, możemy zaproponować wyroby dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Najwyższa jakość czyli części na lata

Bezawaryjność to sprawa kluczowa dla ludzi, którzy wykorzystują na co dzień maszyny rolnicze. To dlatego kładziemy szczególny nacisk na jakość oferowanych przez nas części maszyn rolniczych.
Wybieraj spośród 2000 podzespołów

Znamy specyfikę branży rolnej, każdego dnia rozmawiamy z klientami o tym, co zrobić, żeby ich praca przebiegała sprawniej, efektywniej, lepiej. To dlatego w naszej ofercie znaleźć można ponad 2000 części do maszyn rolniczych.